JVC

Shitet nga: Berat 18 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofonin JVC ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim