Jvc muzik.50.Euro.

Shitet nga: tony 28 Jan 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Opel Vectra 1.6.Benzin..viti i prodhimit 30.12.1997.Qmimi i Fundi 650.Euro.Me Ndrrime 1000.Euro.i ardhun nga Slov..Klim Centrall Alarm Muzik Ne Gjendje shum te mir teknike Goma Te Mire Ne Drenasi Te AL Petrol.. 30.Km Prej Prishtine Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms.Nr.049398181.Nr.044612843.Nga ora 80.00.Deri.22.00.Welcome. Jvc Muzik,50.Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim