Kamer per Veture

Shitet nga: Doni 19 Jan 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Car Dvr 96620 2.7" Full HD 1080P 170 Wide Angle Lens Car Camera recorder with HDMI G-Sensor Night Vision DVRS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim