Kamere profesionale per mekanik

Shitet nga: Florim 19 Gsh 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kameren e pershtatshme per mekanik dhe per shum vende te cilat perveq keaaj kamere syri nuk mund ti shoh. Kamera punen me bateri ka gypin lakues levizes me zoom dhe leg drita te forta, e pa perdorur e ardhur nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim