Kasetofon per vetur

Shitet nga: blerim 20 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kasetofon per vetur kasetofoni eshte ne gjendje te rregullt qmimi me marveshje per info tjera lajmroni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim