Kasetofon

Shitet nga: Artoni 10 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim