Kasetofon BLAUPUNKT

Shitet nga: perparim fazliu 09 Gsh 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kasetofon BLAUPUNKT qmimi 35 euro tel: 044 166 091 ose 049 166 091
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim