Kasetofon Kenwood

Shitet nga: kenwood 22 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofonin Kenwood eshte ne gjenjde perfekte punon me radio dhe me cd zerim shume te mire
Cmimi 22 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim