Kasetofon Pioner

Shitet nga: . 16 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kasetofoni pioner osht ne gjendje te rregullt punon shum mir per ma shum info ne nr:044-563-925...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim