Kasetofon per VW

Shitet nga: artan 01 Mar 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon per VW.
Kasetofoni eshte orgjinal i ardhur me vetur nga gjermania.Arsyja e shitjes eshte se e kam vnu per veti touchscreen dhe nuk me nevojitet ma ky kasetofon.Pres vetem bleres serioz,te cilet mund te kontaktojn ne numrin 045 999 443 +viber.
Kontaktimet ju lutem ti beni nga ora 8-22h.
Cmimi 50euro +25euro qbllokimi= 75euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim