Kasetofon per golf 4

Shitet nga: Beli 26 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon me shanzher me 6 cd per golf 4 esht. Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim