Kasetofon per veture

Shitet nga: Shkumbin 29 Dhj 02:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofonin( radion) per veture ne gjendje shume te rregullt . Kasetofoni eshte pothuajse i ri nuk ka asnje grrith punon perfekt pa asnje defekt dhe gjithashtu e ka pjesen per te ndegjuar muzik me usb direkt pa pasur nevoj per pajisje tjera . Qmimi 40 euro . Per me shume me kontakoni ne nr e tel 045 900099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim