Kasetofon pioner me dvd qip aux etj

Shitet nga: alban 08 Shk 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofon pioner me dvd qip verzjone tjera per m shum kontako nr 045545020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim