Kasetofon te kerrit

Shitet nga: perparim fazliu 25 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes nje kasetofon te kerrit qmimi fiks 30 euro mund te thirrni nga ora 09:00 deri ne ora 21:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim