Kasetofon

Shitet nga: Dugi 18 Mar 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofon shum te mir origjinal,me cd ,per kasetofon ju garantoj,e jap urgjent shum lir 18 euro
Kontakto ne Viber +37745 640 374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim