Kasetofonat e kerrit dhe CD shanzherin

Shitet nga: Faton 09 Maj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofonat e kerrit JVC kasetofon me CD shanzher dhe kabull se bashku 30 euro dhe kasetofonin panasonic 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim