Kastefon

Shitet nga: Lirim 10 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kastefon ne gjendje te rregullt
I punojn te gjitha senet
Usb qip cd posedon edhe dikriton
Per me shume
Info na kontaktoni ne numrin qe shihni
Ne ekran
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim