Kastofon golf 4

Shitet nga: Antoni 09 Pri 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kastofon me shanzher original per golf 4 i ardhur nga gjermania
Per me shum kontaktoni
+37744237967 edhe Viber mund te na shenoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim