Kenwood KRC-777r 10 CD Changer box Altoparlant

Shitet nga: valdet 05 Sht 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Audio sistem per Automobila
Kenwood Krc-777r 10 CD Changer box
Altoparlant First Austria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim