MP3 GOLF 5 -05

Shitet nga: Bujar 04 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
MP3 PER GOLF V
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim