Monitor dhe Kamera Parkingu per Vetura Komplet

Shitet nga: Ekran edhe Kamer per Vetura 21 Shk 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Porosit Komplet 40 Euro

Porosit Monitor & Kamer Parkingu per Vetura te Ndryshme

2 Porosi kan mberritur tek nje klient i yni (FOTO)

Viber: +386 49 66 83 85
Porositni ne Facebook / Fanpage
https://www.facebook.com/BlejShoppingOnline

Monitori : 4.3 inch
Kamera: Kunder ujit , & version te Nates
Power supply:DC 12V
Operation temperature: -20C~50C
Color:Black
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim