Mp3 cd

Shitet nga: burhan 07 Mar 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim