Muzik per Vetur

Shitet nga: Jeton 16 Sht 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes komplet muziken per vetur qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim