Muzik per Veture baser

Shitet nga: Lavdim 30 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Bassera per vetur shiten:

Baseri ne form te rrumbullaket ka qmimin 45euro ka 700W

Baseri ne form katrore ka qmimin 35euro 500W
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim