Muzik per vetur

Shitet nga: Visar 06 Dhj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Paeqall 630 volt kabllakomplet me sigures edhe zvoshnik i madh ..jom iinteresun mi hjek per shkaak ekom mdrru kerrin ju mirpres me qmim shum ma te lir ? Viber muni mem shkru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim