Muzik per vetur

Shitet nga: enis 30 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dy bas toxic 1200wat edhe ni kasetofon JVC ne gjendje trregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim