Muzik shum e mire per polo opel

Shitet nga: Mentor Gashi 27 Dhj 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   59 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
145.80.R.14.60.Euro.Opel Combo 1.7.Dizel Regj.05.01.2016. viti.29.03.1994.Qmimi i Fundi 800.Euro.Me Ndrrime.1100.Euro.Centrall Muzik Ne Gjendje shum te mir teknike Goma Te Mire M+S.Ne Llapushniku Te AL Petrol.25.Km Prej Prishtine Bejm edhe Ndrrime Me Mercedes edhe Golf edhe Opel edhe Bmw edhe Ford edhe Jetta edhe Passat edhe Vectra edhe Rnault mundeni me thirr ju lutem mos dergoni sms.Nr.049398181.Nr.044612843.Nga ora 80.00.Deri.22.00.Welcome.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim