Muzik

Shitet nga: Muzik 14 Mar 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kastfon mp3 cede+usb+auks pajaqalla +2 bufer viber+38649378029 komplt kto paisj 150 eur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim