OFERTE:Volkswagen radio me super çmim!!

Shitet nga: Fltronics Dje 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio nga Volkswagen RCD510 me super çmim!! Vetem 150 eur...
✔ Magazina me 6cd MP3,
✔ Touchscreen,
✔ SD CARD,
✔ Konektohet me komanda ne vollan,
✔ Konektohet me parking senzora 2009-2013,
✔ konektohet me klimtronik ne golf 6,
✔ Origjinal VW,
✔ Montimi gratis,
✔ Perditesimi (update) i can gateway gratis,
✔ Jeni te mireseardhur,
✔ Tel: 377 44 981 666.


RNS , RCD 510 , 310, VW, AUDI, SEAT, Shkoda, Radio navigacion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim