Për Mercedes

Shitet nga: Albin 31 Mar 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
I sapo ardhur nga Gjermania
Per Vetura te tipit te ri Mercedesa
Shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim