Pajaqall 400wat

Shitet nga: Mervani 27 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Pajaqall 400wat .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim