Parking Senzor

Shitet nga: senzor 02 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
senzor per parking me alarm me ekran kan ardh nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim