Per golf 5

Shitet nga: genti 09 Shk 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet kastofoni per gollf 5 punon nuk osht i grritht per ma shum info 045833341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim