Perforcus per auto radio JBL 3 cop

Shitet nga: Perforcus 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Perforcus per auto radio .nga jasht.komplet 3 cop 50€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim