Pioneer mp3

Shitet nga: mervani 08 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kastofoni mp3 punon shum mire 50x4 dhe shum I rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim