Pioner

Shitet nga: . 16 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofon pioner me cd osht ne gjendje te rregullt punon shum mir per ma shum nifo ne nr:044-563-925.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim