RADIO - VETURE

Shitet nga: Arben 10 Pri 13:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet per veture e re e paperdorur nga zvicrra i ardhur
ky ne fotot eshte
10 euro
info 044 760 094
viber +377 44 760 094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim