RADIO PER FORD

Shitet nga: Besi 04 Gsh 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Radio per Ford Focus, Ford Mondeo, Ford KA,Ford Escape etj nga 1998 deri 2005.
Radion eshte ne gjendje shume te mire.
Per cdo info mund te kontaktoni ne +377 44 460922.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim