Radio

Shitet nga: sevdaim 27 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio dvd monitora per vetura si dhe dvd per mini bus dhe autobus qmimi per radio 40 qmimi per dvd 15 qmimi per monitor 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim