Radio

Shitet nga: xxx 20 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radijen me cedeja mp3 radija asht jvc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim