Radio

Shitet nga: Dugi 18 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
I ndrroj.me nje telefon qe ja vlen te gjitha keto sende : qizmice original nr 32.5 ,patika original prej zvicre FIRMA PUMA ,kasetofon origjinal per vetur, skija origjinal prej austris ,jakne te lkures .
Te gjitha I jap per nje telefon qe ja vlen Faleminderit
Kontaktoni ne viber +37745 640 374
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim