Radio Blaunpunkt Opel Meriva Agila

Shitet nga: Adnani 29 Dhj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radio Blaunpunkt origjinal per Opel Meriva,Agila etj per ma shum info..
Fatmiri
Tel +37744160193 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim