Radio CD/Mp3 Player MAXXPADD

Shitet nga: afrim 22 Pri 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radion CD/Mp3 Player " MAXXPADD " Eshte ne gjendje perfekte ( pa defekt ), edhte i importuar nga Gjermania te interesuarit te lajmrohen meniher shitet Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim