Radio Dvd

Shitet nga: Arbnori 11 Mar 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio Dvd me ekran 7 inch cd mp3 bluetooth card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim