Radio KENWOOD me zvoqnika te vetë

Shitet nga: Fatmir 15 Nën 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion KENWOOD me 2 zvoqnika nga 80W, e ardhur nga jasht(Austria), e pa përdorur, posedon mp3 dhe usb.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim