Radio RCD 300 per VW Passat , Golf

Shitet nga: Dreni 18 Pri 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radion RCD 300 per VW ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim