Radio RNS300 per passat 3c, golf5 etj

Shitet nga: nexhi 21 Jan 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radio per Passat3c, golf5 etj,

Modeli i radios eshte RNS300 ka edhe shanzherin me 6cd si dhe eshte MP3, eshte gjysem navi.

Radio eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim