Radio USB, CD, Mp3 - KENWOOD KDC-4047u

Shitet nga: kenwood KDC-4047u 10 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion e modelit "kenwood KDC-4047u", gati e re, ka ardhë nga Zvicra me automobil.
Radio është me CD, AUX, USB (mund të përdoret me USB të rëndomtë, po edhe të lidhet me pajisje tjera si p.sh. me mobil, iPod/iPhone etj., që njëheritë edhe mund ti mbushni të gjitha pajisjet përmes USB portit) Për hollësitë klikoni në llinkun e më poshtëm ose gjetkë në internet.

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiOwtaoi7nKAhVi1XIKHYJyC0YQFggdMAA&url=http%3A%2F%2Fimages.kenwood.eu%2Ffiles%2Fprod%2F1661%2F5%2FKDC-4047U_(EN).pdf&usg=AFQjCNHUNpgG6wcAFwylah34tDtyoWMv_w&sig2=Z_Dq2sqUDLRjRdQ1tLmCTQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim