Radio Vissteon per FIAT

Shitet nga: Adnani 29 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radio Vissteon origjinal per FIAT,per ma shum info..
Fatmiri

Tel +37744160193 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim