Radio cd navigation

Shitet nga: nexhdet 28 Gsh 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radio cd navigation rns 300 per passat 3c dhe golf.Eshte shum e rujatur gati i ri.Ka cd per navigacion shanzherin per 6 cd ka mp3 si kodin per dekodim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim